Závodní oddíl

 Členy oddílu jsou děti ve věku nad 7 let (po zahájení školní docházky). Obvykle se členové oddílu rekrutují z přípravky (oddíl P), ale není výjimkou ani příchod staršího dítěte např se základy gymnastiky.

Oddíl je registrován u České gymnastické federace (ČGF), děti, které splňují kvalifikační limity na pohárových závodech, se stávají členy ČGF.

 

Oddíl je rozdělen na skupiny A, B a C, podle výkonnosti. Ve skupině A jsou výhradně děti závodící na úrovni Pohárových závodů a národních případně mezinárodních závodů. Oddíly B a C jsou líhní dětí se zatím nižší výkonností, předpokládá se pozdější přechod do skupiny A.

 

Tréninky oddílu A a B probíhají 3-4x týdně podle časových možností daného dítěte, minimálně požadujeme docházku na 3 tréninky v týdnu, skupina C  2x týdně. Je to nezbytné pro trvalý vývoj provedení jednotlivých prvků a posun v obtížnosti.

 

Součástí tréninku je i pohybová průprava a pravidelné posilování s vlastní vahou a zlepšování fyzičky.

Členové oddílu trénují v tělocvičně a hale Odolena Voda, k dispozici kromě závodních trampolín EUROTRAMP je i lounge, který slouží pro úvaz při nácviku akrobatických prvků. Nově je ve vybavení oddílu malá odrazová trampolína Eurotramp na nácvik saltových prvků na zemi a speciální gymnastický koberec pro gymnastickou průpravu.

 

NEZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA ZDE