S radostí a hrdostí oznamujeme, že tři naši závodníci byli nominováni na Letní olympiádu dětí a mládeže 2019, kde budou reprezentovat Středočeský kraj ve skocích na trampolíně. 
Jsou to Sára Matoušková, Jakub Matviak a 
Daniel Heteš.
 
Více informací o LODM 2019 na www.olympic.cz/odm
 
GRATULUJEME!!
 
 
 
 
Oddíl byl v roce 2018 finančně podpořen v Programu VIII. neinvestičních dotací Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy MŮJ KLUB a Dotačním programem města Odolena Voda. 

 

 

TJ AERO Trampolíny Odolena Voda

Oddíl Trampolín Odolena Voda byl založen v roce 2003. Od té doby vychoval řadu velmi úspěšných sportovců. Trénujeme až 5x týdně v tělocvičně základní školy Odolena Voda a v hale. Oddíl disponuje 4mi závodními trampolínami EUROTRAMP.

Ačkoliv se to tak nezdá, jedná se jeden z nejbezpečnějších sportů, kterým se Vaše dítě nebo i Vy můžete věnovat. Při skákání se zapojují všechny svaly celého těla, zlepšuje se celkové držení těla, koordinace pohybů a prostorová orientace.

Podle našich zkušeností, kdo jednou vstoupí na trampolínu, chce skákat dál a hlavně chce zjistit, co všechno se dokáže naučit. Stačí mít výdrž a ochotu na sobě pracovat. Na stupních vítězů nestojí jenom extrémně talentovaní, ale také ti, kteří ve svém úsilí vytrvají a nevzdají to při prvním neúspěchu.

 

Tým Trampolín Odolena Voda