Letos jsme prvním rokem pořádali soustředění formou příměstského kempu. Oproti minulým letům se asi i díky domácímu prostředí zůčastnily i přípravkové děti, celkem jich bylo 20. Tématem bylo letošní konání Olympijských her v Riu. Snažili jsme se dětem přiblížit vybrané olympijské disciplíny a také je v nich potrénovat a možná probudit číhající talent pro některou z nich.

Pro představu: v pondělí jsme se zaměřili na fyzické testy, které jsou mimo jiné i součástí trampolínové reprezentace dětí a juniorů. Úterý bylo věnováno atletice, středu jsme strávili kromě míčových her  na golfu, ve čtvrtek se děti zdokonalovaly v gymnastice a v pátek díky krásnému počasí jsme prověřili plavecké schopnosti dětí na koupališti.

A abych nezapomněla - samozřejmě děti pilně trénovaly na trampolínách a připravovaly se na blížící se přebor v září, který koná Odolena Voda.

Sebekriticky musím konstatovat, že program jsme se snažili vymyslet a zrealizovat opravdu pestře - bylo to tak pestré, že některé děti ke konci dne usínaly únavou :-).

Koukněte na fotky.

Za pořádající agenturu PeHaLeA

Petra P.

Příměstský kemp 2016