Trenéři

Hlavní trenér: RNDr. Lubomír Kelnar

Lubomír Kelnar začínal se skoky na trampolíně skoro před čtyřiceti lety na Moravě, odkud pochází. O následujících letech, kdy se na pražské přírodovědecké fakultě studoval chemii, říká: „Učil jsem se a skákal." Trampolínovým skokům se věnoval vrcholově devět let, v polovině osmdesátých let se dokonce stal přeborníkem tehdejšího Československa. Přesto o rok později trampolíny opustil a dlouhých osmnáct let se zabýval orientačním během. Celou dobu prý ale věřil, že se ke skokům vrátí. Už jako trenér. Před deseti lety se jeho sen naplnil. „Tehdy přišla ta správná doba začít předávat své zkušenosti z trampolín," vzpomíná na založení oddílu trampolín při Tělovýchovné jednotě Aero Odolena Voda, kde je hlavním trenérem i sponzorem. Zároveň působí jako mezinárodní rozhodčí.

KONTAKT: 723 686 161, kelnarl@volny.cz

 

Trenérka III. třídy: Lenka Wágnerová

Dění kolem trampolín se začala věnovat před 7mi lety v době, kdy oddíl začala navštěvovat její dcera Anička. V současné době je nepostradatelnou součástí týmu, jako trenérka vychovává děti od těch nejmenších , Přípravky, až po zkušené závodníky v Oddíle. Současně funguje jako rozhodčí.

 

KONTAKT: 775 672 075, lenka.wagnerova@volny.cz

 

Trenérka II. třídy: Hana Marcolová

V oddíle je specialistou na posilovací cvičení a trénování fyzičky. Jako trenérka se podílí na průpravě dětí jak v přípravce, tak v oddíle větších dětí. Současně vede kondiční cvičení na malých trampolínách.

 

 

KONTAKT: 777 006  979, hana@marcol.eu

 

Trenérky přípravky, oddílu: Andrea Matviaková,  Veronika Oplová

 

 Zdroj: https://melnicky.denik.cz/zpravy_region/skokan-na-trampoline-musi-mit-silnou-vuli-a-pevne-telo-20130512.html